K22K0C-P14LFG0-800S
ODU
Product No:
K22K0C-P14LFG0-800S
User Guide
Cable Opening 0.295" ~ 0.315" (7.50mm ~ 8.00mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C