K22L0C-P19NFG0-920S
ODU
Product No:
K22L0C-P19NFG0-920S
User Guide
Cable Opening 0.315" ~ 0.362" (8.00mm ~ 9.20mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C