K23K0C-P04LTS0-010S
ODU
Product No:
K23K0C-P04LTS0-010S
User Guide
Cable Opening 0.374" ~ 0.394" (9.50mm ~ 10.00mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 24A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C