K23L0C-P07LSN0-820S
ODU
Product No:
K23L0C-P07LSN0-820S
User Guide
Cable Opening 0.276" ~ 0.323" (7.00mm ~ 8.20mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 16A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C