K2CU-F40A-D AC110
Omron Automation and Safety
Product No:
K2CU-F40A-D AC110
Description:
DETECT HEATER ELEMENT 110V CHAS
User Guide
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Display Type -
Voltage - Supply 110VAC
Mfr Omron Automation and Safety
Input Range 16 ~ 40A