K2CU-F80A-EGS
Omron Automation and Safety
Product No:
K2CU-F80A-EGS
Description:
DETECT HEATER ELEMENT 200V CHAS
User Guide
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Display Type -
Voltage - Supply 200VAC
Mfr Omron Automation and Safety
Input Range 32 ~ 80A