K32B0C-P19LFD0-8000
ODU
Product No:
K32B0C-P19LFD0-8000
User Guide
Cable Opening 0.276" ~ 0.315" (7.00mm ~ 8.00mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 6A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C