K40B0C-P07LCC0-450S
ODU
Product No:
K40B0C-P07LCC0-450S
User Guide
Cable Opening 0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C