K40B0C-P09LCC0-400S
ODU
Product No:
K40B0C-P09LCC0-400S
User Guide
Cable Opening 0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C