K41B0C-P10LCC0-550S
ODU
Product No:
K41B0C-P10LCC0-550S
User Guide
Cable Opening 0.197" ~ 0.217" (5.00mm ~ 5.50mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C