K41F1C-P08LFG0-450S
ODU
Product No:
K41F1C-P08LFG0-450S
Description:
CONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
In Stock : 2
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Cable Opening 0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C