K42B0C-P07LPH0-650S
ODU
Product No:
K42B0C-P07LPH0-650S
User Guide
Cable Opening 0.236" ~ 0.256" (6.00mm ~ 6.50mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 12A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C