KAI-1020-ABB-JB-BA
onsemi
Product No:
KAI-1020-ABB-JB-BA
Manufacturer:
onsemi
Package:
68-PGA (29.46x29.46)
Description:
IMAGE SENSOR CCD 1MP 68CPGA
User Guide
Operating Temperature -50°C ~ 70°C (TA)
Pixel Size 7.4µm x 7.4µm
Frames per Second 30
Product Status Active
Supplier Device Package 68-PGA (29.46x29.46)
Series -
Type CCD
Package / Case 68-BPGA
Voltage - Supply 14.5V ~ 15.5V
Mfr onsemi
Package Bulk
Active Pixel Array 1000H x 1000V