Home / Knobs / KS32-1/4X20-PF
minImg
KS32-1/4X20-PF
JW Winco/Otto Ganter
Product No:
KS32-1/4X20-PF
Manufacturer:
JW Winco/Otto Ganter
Description:
1/4X20 THREAD STAR KNOB
In Stock : 8
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Shaft Size 1/4"-20
Color Black
Material Plastic
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series -
Type 7 Arm
Mfr JW Winco/Otto Ganter
Style Clamping
Features -
Height 0.787" (20.00mm)
Package Bag
Diameter 1.260" (32.00mm)