Home / Knobs / KS40-5/16X18-PF
minImg
KS40-5/16X18-PF
JW Winco/Otto Ganter
Product No:
KS40-5/16X18-PF
Manufacturer:
JW Winco/Otto Ganter
Description:
5/16X18 THREAD STAR KNOB
In Stock : 10
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Shaft Size 5/16"-18
Color Black
Material Plastic
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series -
Type 7 Arm
Mfr JW Winco/Otto Ganter
Style Clamping
Features -
Height 0.984" (25.00mm)
Package Bag
Diameter 1.575" (40.00mm)