LBMGA451616T851NG
Taiyo Yuden
Product No:
LBMGA451616T851NG
Description:
FERRITE BEAD 850 OHM 1806 1LN
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 100mOhm
Impedance @ Frequency 850 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.071" (1.80mm)
Series LBMG
Package / Case 1806 (4516 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.5A