NCP512SQ28T1G
onsemi
Product No:
NCP512SQ28T1G
Description:
IC REG LDO LQC 80MA 2.8V SC70-5
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Number of Regulators 1
Current - Output 200mA