NCP612SQ37T1G
onsemi
Product No:
NCP612SQ37T1G
Description:
IC REG 100MA 3.7V LOW IQ SC70-5
In Stock : 7749
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1025
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Number of Regulators 1
Current - Output 200mA