Q-0I04500010.5M
Amphenol Custom Cable
Product No:
Q-0I04500010.5M
Manufacturer:
Amphenol Custom Cable
Description:
CBL ASSY BNC-SMPM PLG-JCK 19.69"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type RG-178
2nd Contact Gender Female
1st Connector BNC Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
2nd Connector SMPM Jack
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style BNC to SMPM
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz