Q-0I0450001.25M
Amphenol Custom Cable
Product No:
Q-0I0450001.25M
Description:
CBL ASSY BNC-SMPM PLG-JCK 9.843"
1st Connector BNC Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Series -
Length 9.843" (250.00mm)
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz