Q-0I0450001.75M
Amphenol Custom Cable
Product No:
Q-0I0450001.75M
Description:
CBL ASSY BNC-SMPM PLG-JCK 29.53"
1st Connector BNC Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Series -
Length 29.53" (750.00mm)
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz