Q-0J03B00050.5M
Amphenol Custom Cable
Product No:
Q-0J03B00050.5M
Description:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-PLG 19.69"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
2nd Connector SMA Plug
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz