Q-7103L0005009I
Amphenol Custom Cable
Product No:
Q-7103L0005009I
Description:
CBL ASSY RPSMA-SMB JACK-JACK 9"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz