Home / Crystals / QM4019M20007T1521035
minImg
QM4019M20007T1521035
Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Product No:
QM4019M20007T1521035
Description:
2520 19.2M 7PF 10 20 -40/85 80
In Stock : 3000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series TSX 2520
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Frequency 19.2 MHz