Home / Oscillators / QMQF326D25-2.0A-45.000
minImg
QMQF326D25-2.0A-45.000
Mercury United Electronics, Inc.
Product No:
QMQF326D25-2.0A-45.000
Description:
XTAL OSC TCXO 45.0000MHZ LVDS
In Stock : 500
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 3
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 23mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function -
Type TCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 45 MHz