Home / Oscillators / QMQF326D33-2.5B-24.576
minImg
QMQF326D33-2.5B-24.576
Mercury United Electronics, Inc.
Product No:
QMQF326D33-2.5B-24.576
Description:
XTAL OSC TCXO 24.5760MHZ LVDS
User Guide
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 26mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 24.576 MHz