RKW-12-18-YL
Essentra Components
Product No:
RKW-12-18-YL
Description:
HOOK&LOOP TIE YELLOW 1.5'
User Guide
Shape Rectangular
Color Yellow
Type Hook and Loop - Tie
Length 18.000" (457.20mm)
Package Bulk
Width 0.750" (19.05mm)