RKW-12-24-OR
Essentra Components
Product No:
RKW-12-24-OR
Manufacturer:
Essentra Components
Description:
HOOK&LOOP TIE ORANGE 2'
In Stock : 240
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Shape Rectangular
Color Orange
Material Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Mounting Type -
Product Status Active
Series Richco, RKW
Type Hook and Loop - Tie
Length 24.000" (609.60mm)
Mfr Essentra Components
Features -
Package Bulk
Width 0.750" (19.05mm)