RKW-12-24-YL
Essentra Components
Product No:
RKW-12-24-YL
Description:
HOOK&LOOP TIE YELLOW 2'
In Stock : 500
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Shape Rectangular
Color Yellow
Type Hook and Loop - Tie
Length 24.000" (609.60mm)
Package Bulk
Width 0.750" (19.05mm)