SB-MC2100-L
Artisan Power
Product No:
SB-MC2100-L
Manufacturer:
Artisan Power
Description:
Motorola / Symbol MC2100 and MC2
In Stock : 200
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series -
Capacity 2.4Ah
Number of Cells 2
Battery Chemistry Lithium-Ion
Mfr Artisan Power
Battery Cell Size -
Voltage - Rated 3.7 V
Package Retail Package
Size / Dimension 2.76" L x 1.81" W x 0.83" H (70.0mm x 46.0mm x 21.0mm)