TBU-KE025-100-WH
Bourns Inc.
Product No:
TBU-KE025-100-WH
Manufacturer:
Bourns Inc.
Package:
2-DFN (2.5x 5)
Description:
SURGE SUPP TBU 100MA 250V SMD
User Guide
Applications General Purpose
Voltage - Working 100V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2-DFN (2.5x 5)
Voltage - Clamping 250V