TEA80-S1S1-S24
ConductRF
Product No:
TEA80-S1S1-S24
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 24"
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type 4.95mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series TEA
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz