THT-158-490-1.5-SC
Brady Corporation
Product No:
THT-158-490-1.5-SC
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
LABEL, 1.5 IN H X 3.75 IN W
User Guide
Printer Name BBP11, BBP12, THT 1" Core Printers, R4300
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 3.750" (95.25mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 1.500" (38.10mm)