TNPU12064K99AWEN00
Vishay Dale
Product No:
TNPU12064K99AWEN00
Description:
TNPU1206 4K99 0.05% 2PPM E52 E3
In Stock : 959
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.99 kOhms
Series TNPU e3
Power (Watts) 0.25W, 1/4W