TSA36-N1N1-S36
ConductRF
Product No:
TSA36-N1N1-S36
Manufacturer:
ConductRF
Description:
CBL LOW LOSS N M - M 36"
User Guide
Series -
2nd Contact Gender Male
1st Connector N-Type Plug
Length 36.00" (914.40mm)