TSA74-N1N1-S36
ConductRF
Product No:
TSA74-N1N1-S36
Description:
CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 36"
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type 0.195" OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector N-Type Plug
Series TSA74
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style N-Type to N-Type
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz