TSA74-N1S1-S24
ConductRF
Product No:
TSA74-N1S1-S24
Description:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLUG 24"
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type 0.195" OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Ingress Protection -
Color Violet
2nd Connector N-Type Plug
Series TSA74
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style SMA to N-Type
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz