TSA74-N1S1-S36
ConductRF
Product No:
TSA74-N1S1-S36
Description:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLUG 36"
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type 0.195" OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Series TSA74
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style SMA to N-Type
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz