TSA74-S1S1-S12
ConductRF
Product No:
TSA74-S1S1-S12
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12"
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type 0.195" OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Ingress Protection -
Color Violet
2nd Connector SMA Plug
Series TSA74
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMA
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz