TSA89-E1E1-S48
ConductRF
Product No:
TSA89-E1E1-S48
Manufacturer:
ConductRF
Description:
CBL ASSY 3.5MM PLUG TO PLUG 4'
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type 4.95mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector 3.5mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector 3.5mm Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series TSA
Length 48.0" (1.2m) 4.0'
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style 3.5mm to 3.5mm
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 32 GHz