TSA89-E1E1-S60
ConductRF
Product No:
TSA89-E1E1-S60
Manufacturer:
ConductRF
Description:
CBL ASSY 3.5MM PLUG TO PLUG 5'
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type 4.95mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector 3.5mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector 3.5mm Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series TSA
Length 60.0" (1.5m) 5.0'
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style 3.5mm to 3.5mm
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 32 GHz