UMMA-0750-1250-1
Omron Automation and Safety
Product No:
UMMA-0750-1250-1
Description:
BLK 0750MMX1250MM ONE 4-PIN M8
User Guide
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Color Black
Operating Force 67.44lbs (30.59kg)
Length 49.20" (1250.0mm)
Package Bulk
Width 29.50" (750.0mm)