UMMA-1000-0500-2
Omron Automation and Safety
Product No:
UMMA-1000-0500-2
Description:
BLK 1000MMX0500MM TWO 3-PIN M8
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Operating Force 67.44lbs (30.59kg)
Length 19.70" (500.0mm)
Package Bulk
Width 39.40" (1000.0mm)