UMMA-1000-1250-2
Omron Automation and Safety
Product No:
UMMA-1000-1250-2
Description:
BLK 1000MMX1250MM TWO 3-PIN M8
User Guide
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Operating Force 67.44lbs (30.59kg)
Length 49.20" (1250.0mm)
Package Bulk
Width 39.40" (1000.0mm)