UMMA-1100-0500-2
Omron Automation and Safety
Product No:
UMMA-1100-0500-2
Description:
BLK 1100MMX0500MM TWO 3-PIN M8
User Guide
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Operating Force 67.44lbs (30.59kg)
Length 19.70" (500.0mm)
Package Bulk
Width 43.30" (1100.0mm)