UMMA-1200-0300-2
Omron Automation and Safety
Product No:
UMMA-1200-0300-2
Description:
BLK 1200MMX0300MM TWO 3-PIN M8
User Guide
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Operating Force 67.44lbs (30.59kg)
Length 11.81" (300.0mm)
Package Bulk
Width 47.24" (1200.0mm)