V2A28-PMLS1-S24
ConductRF
Product No:
V2A28-PMLS1-S24
Manufacturer:
ConductRF
Description:
CBL ASSY SMA-SMPM PLUG-JACK 24"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type 0.085" Flexible Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Plug
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector SMPM Jack
Product Status Active
Series VITA
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMPM
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 27 GHz