V3A33-PGMS1-S16
ConductRF
Product No:
V3A33-PGMS1-S16
Description:
CBL ASSY SMA-SMPS PLUG-PLUG 16"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type 0.047" Flexible Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector SMPS Plug
Product Status Active
Series VITA
Length 16.00" (406.40mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMPS
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz