V3A33-TNSPMR-S12
ConductRF
Product No:
V3A33-TNSPMR-S12
Manufacturer:
ConductRF
Description:
CBL ASSY NANO-SMPM PLUG-PLUG 12"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type 0.047" Flexible Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector NANO Plug
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector SMPM Plug, Right Angle
Product Status Active
Series VITA
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style NANO to SMPM
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz