V3A33-TNSPMR-S16
ConductRF
Product No:
V3A33-TNSPMR-S16
Description:
CBL ASSY NANO-SMPM PLUG-PLUG 16"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type 0.047" Flexible Cable
Series VITA
Length 16.00" (406.40mm)
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz